Final Fantasy IV: After Years

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 28.99 TL
  • Boyut 454 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma SQUARE ENIX Co.,Ltd.
Süper bir oyunda kendini bulmak ve heyecana katılmaya ne dersin?

Aklınızı başınızdan alacak bu oyunda sizi çok eğlendirecek ve heyecan verecek her ayrıntı özenle düşünülmüş ve çok başarılı bir şekilde kurgulanmış. Çok ama çok eğleneceğiniz aynı zamanda heyecandan yerinizde duramayacağınız bu oyunda ilerleyen seviyelerin göz alıcı görselliği de oyundaki bağlayıcılığı daha fazla arttırıyor. Herkesin zevkine uygun bu oyunda her şey sizin için.

Her oyunu kolay kolay beğenmem beni heyecanlandıracak hatta bende bile bağımlılık yaratacak bir oyun arıyor iseniz işte karşınızda gördüğünüz bu oyun tam da size göre. Eğer siz de macera oyunu tutkunu biri olarak bugüne kadar oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan birini arıyorsanız bu oyun tam da size göre vakit kaybetmeden yükleyin ve bu sınırsız eğlenceye katılın. Bu oyunun bir parçası olun.

Kolay ve anlaşılır talimatları ile oyun zevkinize ikiye katlayacak menüsü olan bu uygulamada yapmanız gerekenler çok basit. Hızlı olmalı ve başarının arkasından koşmalısınız. Kötü kalpli düşmanınızı yenmeli ve yeni bölümlerin kilidini vakit kaybetmeden hemen açmalısın. Her bölüm seni oyuna biraz daha bağlayacak ve zorlanacaksın. Asla pes etme ve oynamaya devam et. Başarılar sana yetenek arttırıcı ve puanlar ile geri dönecek.

Daha Fazla Göster
Final Fantasy IV: After Years indir